Kraniosakrální terapie a práce s energií


KST je velmi příjemnou a relaxační metodou, ale hlavně velmi účinnou léčebnou a preventivní metodou pro dospělé i děti na potíže zejména psychosomatického původu. KST je vhodná i pro těhotné ženy.

V podvědomí a na buněčné paměťové úrovni se odblokovávají staré nezdravé programy.

Léčivá terapie je řešení fyzických i psychických problémů, podporuje přirozený tělesný mechanismus zlepšující fungování mozku a míchy. Rozptyluje negativní důsledky stresu, zlepšuje celkové zdraví a zvyšuje imunitu.

 

Tělové očistné svíce

Mnozí lidé znají častěji ušní svíce.Tělové svíce mají však mnohem větší možnosti, jak ulevit při fyzických i psychických potížích

Tělová svíce slouží k rychlejšímu odstraňování zánětů, otoků, nemocí nebo bolestí z těla. Lze ji také použít k léčení čaker nebo k celkové harmonizaci organismu.

 

Svíce vytahuje v plynné podobě z těla nežádoucí energie (toxiny, záněty aj.) a ty se srážejí v podobě popílku na vnitřní stěně svíce. Mohou dokonce tvořit i drobné hrudky, či větší spečené kusy, od světlé až po tmavohnědou nebo červenohnědou barvu. Podle strusky, která se vysype z nedohořelé části svíce, lze poznat, který a jak intenzivní problém svíce vyčistila.

Reiki a Shamballa 1024

Reiki je léčebná metoda, pomáhá lidem při uzdravování tím, že nastartuje samoléčebné schopnosti těla - to je nejdůležitějším prvkem tohoto systému. 

Reiki také lze považovat za způsob života, ovlivňující vědomí a životní postoj.

 

Shamballa 1024 je multidimenzionální systém léčení a slučuje v sobě několik energií, díky čemuž je jednou z nejsilnějších energií na této planetě v současné době

Kompenzační kyvadlo

 

Léčení kompenzačním kyvadlem je velmi účinnou metodou léčení. Autorem této metody je profesor Dr. Ing. Christov Rohrbach z Německa. Při práci s tímto kyvadlem dochází k odsávání nemocné bioplazmy z léčené osoby. (Hertzovy a Teslovy vlny)