Recenze

Datum: 15.07.2019

Vložil: Štěpánka

Titulek: Kraniosakrální terapie

První návštěva byla úžasná. Paní Hanka a její ruce = něco neuvěřitelného!
Pro mě velké zklidnění a pomoc!
Těším se na další na terapii.

Datum: 23.05.2019

Vložil: Diana

Titulek: manuální lymfodrenáž

U paní Hanky, jsem byla zatím jen jednou, ale lymfatická masáž byla příjemná a profesionální. Naprosto jsem se zrelaxovala a odcházela s lehkostí bytí :). Přes den jsem se cítila fit a plná energie. Jelikož jsem byla hodně zanešená, tak mě paní Hanka informovala o tom, co může nastat po masáži. Byla jsem vcelku večer unavená a bolela mě hlava, bylo mi i trochu špatně. Ale vyspala jsem se z toho a další den jsem byla nabitá energií, která přetrvává stále. Ještě mě čekají 3 masáže, a už teď se na paní Hanku i masáž moc těším. Navíc jsem dostala od paní Hanky spoustu zajímavých doporučení ohledně zdraví a péče o sebe samou i po duševní stránce, jelikož jsem mladý člověk, nechám si poradit od moudré paní, která je opravdu profík a má moc šikovné ruce. Určitě velmi doporučuji, a myslím, že budu časem opakovat i po vyčerpání zbylých masáží. Pěkný den a paní Hanko moc děkuji, jste bezvadná a na správném místě, děláte to srdcem a Vaše energie je opravdu cítit :). Diana

Datum: 06.02.2019

Vložil: Zdenka

Titulek: Bolest hlavy a krční páteře

Dobrý den, zdravím vás, kteří také hledáte pomoc při bolestech hlavy a páteře. Našla jsem paní Hanku na internetu, byla jsem u ní zatím jednou, ale rozhodně budu v návštěvách pokračovat. Je moc šikovná, po její první masáži zad a hlavy jsem se cítila výborně, bolesti zmizely a já už se těším na její další péči. Všem ji mohu doporučit. Děkuji!

Datum: 03.01.2019

Vložil: Věra

Titulek: bankování

pani Hanku jsem si sama našla a nelituji toho,hodně mě poradila a věřim že budu brzy v pořádku a nebudu mít zdravotní problémy,

Datum: 27.09.2018

Vložil: Jolana Křičenská

Titulek: manuální lymfodrenáž

Paní Hanka má znalosti, zkušenosti a cit pro to, co dělá. Lymfodrenáž byla skvělá a jako bonus jsem se dozvěděla několik zajímavých informací z oblasti péče o tělo i duši a dostala řadu prospěšných doporučení.
Mám v plánu vyzkoušet i jiné druhy terapií.

Datum: 26.05.2018

Vložil: Eva

Titulek: Lymfa

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a milý přístup. Byla jsem u paní Hanky poprvé, ale už teď věřím, že mi pomůže od mých problémů, se kterými bojuji řadu let.
Děkuji a už teď se těším na další návštěvu.

Datum: 18.05.2018

Vložil: Renata

Titulek: revmatické bolesti

Moc děkuji za péči paní Hanky, pomohla mi od bolesti a dala mi spoustu užitečných tipů. Její znalosti jsou opravdu rozsáhlé. Těším se na další setkání.

Datum: 28.02.2018

Vložil: Pavlína B.

Titulek: Lymfatická masáž obličeje

Byla jsem u paní Hanky na lymfatické masáži obličeje a bylo to velmi příjemné. Příjemné prostředí a profesionální masáž. Paní Hanka má dar práce s energiemi a je to cítit. Velmi jsem si odpočinula a v obličeji jsem se cítila svěží.

Datum: 27.02.2018

Vložil: Irena K.

Titulek: Manuální lymfodrenáž

K paní Hance jsem se vydala teprve nedávno na manuální lymfodrenáž, na celotělovku. Kúra byla nesmírně příjemná, už jsem objednaná na další týdny. Paní Hanka je skutečný profík, zásobuje mě užitečnými radami, které opravdu zabírají.
Pěkné prostředí, slušné ceny.
Rozhodně doporučuji a už se těším na další návštěvu.

Datum: 16.02.2018

Vložil: Eliška

Titulek: 4x Lymfomasáž

I já vřele doporučuji....masáže si vysloveně užívám a těším se na na každou další...báječně si odpočinu, spadne ze mě vždy stres a napětí a já se cítím báječně! Paní Hanka mě vždy napumpuje energií a pohodou...děkuji!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek