Recenze

Datum: 27.09.2018

Vložil: Jolana Křičenská

Titulek: manuální lymfodrenáž

Paní Hanka má znalosti, zkušenosti a cit pro to, co dělá. Lymfodrenáž byla skvělá a jako bonus jsem se dozvěděla několik zajímavých informací z oblasti péče o tělo i duši a dostala řadu prospěšných doporučení.
Mám v plánu vyzkoušet i jiné druhy terapií.

Datum: 26.05.2018

Vložil: Eva

Titulek: Lymfa

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a milý přístup. Byla jsem u paní Hanky poprvé, ale už teď věřím, že mi pomůže od mých problémů, se kterými bojuji řadu let.
Děkuji a už teď se těším na další návštěvu.

Datum: 18.05.2018

Vložil: Renata

Titulek: revmatické bolesti

Moc děkuji za péči paní Hanky, pomohla mi od bolesti a dala mi spoustu užitečných tipů. Její znalosti jsou opravdu rozsáhlé. Těším se na další setkání.

Datum: 28.02.2018

Vložil: Pavlína B.

Titulek: Lymfatická masáž obličeje

Byla jsem u paní Hanky na lymfatické masáži obličeje a bylo to velmi příjemné. Příjemné prostředí a profesionální masáž. Paní Hanka má dar práce s energiemi a je to cítit. Velmi jsem si odpočinula a v obličeji jsem se cítila svěží.

Datum: 27.02.2018

Vložil: Irena K.

Titulek: Manuální lymfodrenáž

K paní Hance jsem se vydala teprve nedávno na manuální lymfodrenáž, na celotělovku. Kúra byla nesmírně příjemná, už jsem objednaná na další týdny. Paní Hanka je skutečný profík, zásobuje mě užitečnými radami, které opravdu zabírají.
Pěkné prostředí, slušné ceny.
Rozhodně doporučuji a už se těším na další návštěvu.

Datum: 16.02.2018

Vložil: Eliška

Titulek: 4x Lymfomasáž

I já vřele doporučuji....masáže si vysloveně užívám a těším se na na každou další...báječně si odpočinu, spadne ze mě vždy stres a napětí a já se cítím báječně! Paní Hanka mě vždy napumpuje energií a pohodou...děkuji!!!

Datum: 02.02.2018

Vložil: Kačka M.

Titulek: Lymfodrenž nohou

Tento týden jsem poprvé navštívila paní Hanku na doporučení.
Neboť mám transplantovaná játra, velmi pečlivě jsem vybírala komu své tělo svěřím.

Má volba byla skvělá!

Paní Hanka je profík! :)

Datum: 25.01.2018

Vložil: Eliška

Titulek: Těhotenská masáž

U paní Hanky jsem byla včera poprvé na těhotenské masáži. Jako první mě mile překvapilo prostředí, kde byla cítit pozitivní energie. Před samotnou masáží následovalo krátké seznámení, a to mi přišlo opravdu velmi milé a přátelské, společně jsme se tak mohly naladit na stejnou vlnu. Masáž, která poté následovala, byla uvolňující a relaxační, cítila jsem se skvěle. Paní Hanka mi dala pár cenných rad, které v těhotenství uvítám. Za sebe moc děkuji a těším se na další návštěvu. Eliška

Datum: 25.01.2018

Vložil: Tereza

Titulek: Těhotenská masáž

Dobrý den, k paní Hance chodím pravidelně na těhotenskou masáž. Vždy si dobre odpočinu. Masáž probíhá v příjemné poloze na boku s podloženýma nohama s doprovodem příjemné hudby. Masáž mi pomáhá s bolesti v kříži způsobenou tehotenstvim. Těším se na příští návštěvu.

Datum: 17.12.2017

Vložil: Monika

Titulek: Lymfa

Byla jsem u paní Hanky na lymfě a bylo to supr. Odpočinula jsem si ne jen fyzicky ale i psychicky. Na ruční lymfodrenáž nedám dopustit a paní Hanka ji umí skvěle. Určitě jsem u ní nebyla naposled.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek