Recenze

Datum: 08.08.2019

Vložil: Eliška

Titulek: manuální lymfodrenáž

Lymfatický systém je (neprávem) opomíjená záležitost. Paní Suchomanová mi opravdu hodně pomohla, nejen její masáže, ale doporučení a rady jsou neocenitelné. Díky návštěvám u paní Hanky jsem zase začala po několika měsících normálně spát, upravila se mi pleť a hlavně jsem začala pracovat na změně přístupu k sobě samotné. Děkuji moc.....

Datum: 24.07.2019

Vložil: Daniela

Titulek:

Zažít teď a tady, najít sebe samu, toť zázrak, díky Vám a Vaším andělským přístupem Haničko. Moc Vám děkuji.

Datum: 15.07.2019

Vložil: Štěpánka

Titulek: Kraniosakrální terapie

První návštěva byla úžasná. Paní Hanka a její ruce = něco neuvěřitelného!
Pro mě velké zklidnění a pomoc!
Těším se na další na terapii.

Datum: 23.05.2019

Vložil: Diana

Titulek: manuální lymfodrenáž

U paní Hanky, jsem byla zatím jen jednou, ale lymfatická masáž byla příjemná a profesionální. Naprosto jsem se zrelaxovala a odcházela s lehkostí bytí :). Přes den jsem se cítila fit a plná energie. Jelikož jsem byla hodně zanešená, tak mě paní Hanka informovala o tom, co může nastat po masáži. Byla jsem vcelku večer unavená a bolela mě hlava, bylo mi i trochu špatně. Ale vyspala jsem se z toho a další den jsem byla nabitá energií, která přetrvává stále. Ještě mě čekají 3 masáže, a už teď se na paní Hanku i masáž moc těším. Navíc jsem dostala od paní Hanky spoustu zajímavých doporučení ohledně zdraví a péče o sebe samou i po duševní stránce, jelikož jsem mladý člověk, nechám si poradit od moudré paní, která je opravdu profík a má moc šikovné ruce. Určitě velmi doporučuji, a myslím, že budu časem opakovat i po vyčerpání zbylých masáží. Pěkný den a paní Hanko moc děkuji, jste bezvadná a na správném místě, děláte to srdcem a Vaše energie je opravdu cítit :). Diana

Datum: 06.02.2019

Vložil: Zdenka

Titulek: Bolest hlavy a krční páteře

Dobrý den, zdravím vás, kteří také hledáte pomoc při bolestech hlavy a páteře. Našla jsem paní Hanku na internetu, byla jsem u ní zatím jednou, ale rozhodně budu v návštěvách pokračovat. Je moc šikovná, po její první masáži zad a hlavy jsem se cítila výborně, bolesti zmizely a já už se těším na její další péči. Všem ji mohu doporučit. Děkuji!

Datum: 03.01.2019

Vložil: Věra

Titulek: bankování

pani Hanku jsem si sama našla a nelituji toho,hodně mě poradila a věřim že budu brzy v pořádku a nebudu mít zdravotní problémy,

Datum: 27.09.2018

Vložil: Jolana Křičenská

Titulek: manuální lymfodrenáž

Paní Hanka má znalosti, zkušenosti a cit pro to, co dělá. Lymfodrenáž byla skvělá a jako bonus jsem se dozvěděla několik zajímavých informací z oblasti péče o tělo i duši a dostala řadu prospěšných doporučení.
Mám v plánu vyzkoušet i jiné druhy terapií.

Datum: 26.05.2018

Vložil: Eva

Titulek: Lymfa

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a milý přístup. Byla jsem u paní Hanky poprvé, ale už teď věřím, že mi pomůže od mých problémů, se kterými bojuji řadu let.
Děkuji a už teď se těším na další návštěvu.

Datum: 18.05.2018

Vložil: Renata

Titulek: revmatické bolesti

Moc děkuji za péči paní Hanky, pomohla mi od bolesti a dala mi spoustu užitečných tipů. Její znalosti jsou opravdu rozsáhlé. Těším se na další setkání.

Datum: 28.02.2018

Vložil: Pavlína B.

Titulek: Lymfatická masáž obličeje

Byla jsem u paní Hanky na lymfatické masáži obličeje a bylo to velmi příjemné. Příjemné prostředí a profesionální masáž. Paní Hanka má dar práce s energiemi a je to cítit. Velmi jsem si odpočinula a v obličeji jsem se cítila svěží.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek