Recenze

Datum: 17.12.2017

Vložil: Monika

Titulek: Lymfa

Byla jsem u paní Hanky na lymfě a bylo to supr. Odpočinula jsem si ne jen fyzicky ale i psychicky. Na ruční lymfodrenáž nedám dopustit a paní Hanka ji umí skvěle. Určitě jsem u ní nebyla naposled.

Datum: 06.12.2017

Vložil: Martina Jelinkova

Titulek: rucni lymfaticka masaz obliceje,telove svice

Dnes jsem byla po ctvrte u pani Hanky na lymfaticke rucni masazi obliceje a vrele doporucuji.Pozitivni výsledky na otoky pod očima,kvuli kterym jsem prisla.Celkove výsledky masaze velice prijemne.Telove svice tez.Pani Hanka je uzasna a velice prijemna pani,jako i prostredi,ve kterem sve služby provadi.Mimo jiné mi dava prospesne rady a informace.Vzdy odchazim uvolnena a spokojena.Uz se tesim na další navstevu.Vsem doporucuji
Dekuji Martina J.

Datum: 05.12.2017

Vložil: Jitka

Titulek: Poděkování

Mnohokrát děkuji paní Hance za úžasnou masáž. Devadesát minut blaha a potom úžasný pocit lehkosti, svěžesti, energie....
Doporučuji všem, kteří mají nějaký problém, i těm, kteří si chtějí třeba jen odpočinout a načerpat energii. Jako bonus dostanou ještě spoustu užitečných rad a informací. Paní Hanka je profesionálka každým coulem.
Neváhejte!

Datum: 21.11.2017

Vložil: Monika K.

Titulek: Reiki

Podstoupila jsem Reiki a Archandelskou svíci. Bylo to velmi příjemné. Pri odchodu jsem se citila odlehčená od vsech starostí! Cítila jsem "mír a klid v duši ". I nekolik dnů po ošetření se citim stále dobře a vzala jsem si rady k srdci. Rada vyuziji další služby za rozumne ceny.

Datum: 26.06.2017

Vložil: Radka Kuchtová

Titulek: Kranoisakrální terapie

U paní Hanky jsem byla na Kraniosakrální terapii, kterou mi doporučila neuroložka po operaci páteře. Druhý den po terapii jsem se cítila unavená, ale další dny se to zlepšovalo, cítím se dobře, nabitá energií a vyrovnaná.
Paní Hanka mi udělala i terapii svící, která mi také hodně pomohla.
Všem vřele doporučuji.

Datum: 21.06.2017

Vložil: Amdrea

Titulek: Lymfa

Byla jsem prvně na lymfatické masáži a mohu jen doporučit. Dozvěděla jsem se spoustu informací o lymfě a už jsem objednaná na příště.

Datum: 27.04.2017

Vložil: Monika L.

Titulek: Lymfa (celé tělo)

K paní Hance jsem přišla poprvé minulý týden, už jsem měla dvě sezení a cítím se skvěle! Trápily mě otoky, které jsou teď pryč všude, kde se mě paní Suchomanová dotkla. Celulitida zmizela úplně a pokožku mám jak miminko:-). Strašně se těším, až bude celé kolečko lymfodrenáží u konce a já uvidím výsledek na celém těle.
Za paní Suchomanovou budu jezdit i přes půl světa, je skvělá, velmi chytrá, všechno vysvětlí a člověk má pocit, že se může svěřit úplně se vším. Dostane se Vám rady, pochopení a pomoci. A takový člověk se hledá opravdu těžko.
Kdo váháte, tak se určitě co nejdřív objednejte, stojí to za to!!

Datum: 10.03.2017

Vložil: ŠN

Titulek: Masáž

Minulý týden jsem poprvé navštívila paní Hanku a moc chválím. Naprosto skvělá masáž s velmi milým a lidským přístupem. Moc děkuji a těším se na příště:-)

Datum: 27.11.2016

Vložil: Irena Bartošová

Titulek: Rituál pěti elementů

Byla to krásná, jemná i dynamická masáž. Netušila jsem, jakou mají přírodní živly sílu. Cítila jsem tolik energie mnoho dalších dnů. K paní Hance si chodím odpočinout, zrelaxovat a načerpat pohodu a dobrou náladu. Její profesionalita je vidět a cítit ve všem. Děkuju, přijdu zas.

Datum: 03.03.2016

Vložil: Lenka

Titulek: Díky

Hani, mocděkuji za dokonalou péči, cítím se bezvadně, už se těším na další setkání.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek