Recenze

Datum: 21.06.2017

Vložil: Amdrea

Titulek: Lymfa

Byla jsem prvně na lymfatické masáži a mohu jen doporučit. Dozvěděla jsem se spoustu informací o lymfě a už jsem objednaná na příště.

Datum: 27.04.2017

Vložil: Monika L.

Titulek: Lymfa (celé tělo)

K paní Hance jsem přišla poprvé minulý týden, už jsem měla dvě sezení a cítím se skvěle! Trápily mě otoky, které jsou teď pryč všude, kde se mě paní Suchomanová dotkla. Celulitida zmizela úplně a pokožku mám jak miminko:-). Strašně se těším, až bude celé kolečko lymfodrenáží u konce a já uvidím výsledek na celém těle.
Za paní Suchomanovou budu jezdit i přes půl světa, je skvělá, velmi chytrá, všechno vysvětlí a člověk má pocit, že se může svěřit úplně se vším. Dostane se Vám rady, pochopení a pomoci. A takový člověk se hledá opravdu těžko.
Kdo váháte, tak se určitě co nejdřív objednejte, stojí to za to!!

Datum: 10.03.2017

Vložil: ŠN

Titulek: Masáž

Minulý týden jsem poprvé navštívila paní Hanku a moc chválím. Naprosto skvělá masáž s velmi milým a lidským přístupem. Moc děkuji a těším se na příště:-)

Datum: 27.11.2016

Vložil: Irena Bartošová

Titulek: Rituál pěti elementů

Byla to krásná, jemná i dynamická masáž. Netušila jsem, jakou mají přírodní živly sílu. Cítila jsem tolik energie mnoho dalších dnů. K paní Hance si chodím odpočinout, zrelaxovat a načerpat pohodu a dobrou náladu. Její profesionalita je vidět a cítit ve všem. Děkuju, přijdu zas.

Datum: 03.03.2016

Vložil: Lenka

Titulek: Díky

Hani, mocděkuji za dokonalou péči, cítím se bezvadně, už se těším na další setkání.

Datum: 26.01.2016

Vložil: I. Procházková

Titulek: bolest zad je pryč

Hani, moc Vám děkuji za skvělou masáž zad a hlavně za to, že jste si na mě udělala čas v neděli, kdy mi bylo nejhůř...Bolest zad zcela odezněla. Moc děkuji :-)

Datum: 09.09.2015

Vložil: L.Chalupská

Titulek: medová detoxikační masáž

Chtěla bych se podělit o novou zkušenost. Včera jsem si u Haničky vyzkoušela novinku-medovou masáž zad, s okurkovým zábalem. Jedním slovem - úžasné!!!Mám sedavé zaměstnání - práce na PC a k Hance chodím pravidelně na masáže mých bolavých zad, tak jsem chtěla vyzkoušet i tuto její novinku. Je pravdou, že na některých místech to bylo bolestivější / tukové polštáře /, ale jinak jsem si to maximálně užívala. Po včerejšku je mi lépe a ještě k tomu mám záda heboučká jak miminko-příjemný pocit. Vřele doporučuji!
Děkuji Hani !

Datum: 10.07.2015

Vložil: Ivana V.

Titulek: Masáž

Hani, moc děkuji za Tvoji pěči. Cítím se moc dobře a záda nebolí. Musím chodit častěji :-)

Datum: 24.02.2015

Vložil: Ivana F.

Titulek: manuální lymfodrenáž

Dávala jsem si načas s hodnocením, ale po 14 měsících, kdy chodím pravidelně na manuální lymfodrenáž nohou, musím opravdu poděkovat.
Levá noha byla po dvou výronech v kotníku stále těžká, nateklá a to všechno zmizelo. Teď docházím na masáže zad a lymfodrenáž měsíčně a moc mě to vyhovuje.

Datum: 05.12.2014

Vložil: Jana Vošická

Titulek: Spokojenost

Opravdu zlaté ručičky pani Haničky. Byla jsem u paní Haničky na masáži, na reiky a svíci. Maximalní spokojenost. Mela jsem bolest zad a cítila jsem se delší dobu bez energie a po masáži se ted cítim opravdu lépe a zase nabitá energií. Mockrát ješte jesdnou dekuji a tešim se na další návštevu. Opravdu to stojí zato.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek